Hakkımda

Bu dünyada hazır yaşama fırsatı bulmuşken gitmeden önce ardında güzel şeyler bırakmak isteyen bir yolcuyum…

Düşündüğümüz her şey gerçek olur” sözünü savunacak kadar düşüncelerin önemine ve gücüne inanıyorum.

Bilgelik, gelecekte ne yapacağını bilmek; beceri, nasıl yapacağını bilmek; erdem, bunu yapmaktır.” Erdemi arayan,dünyaya olumlu yönde katkılar sağlamanın peşinde koşan ve bu yolda birlikte koşmanın önemine ,gücüne ve gerekliliğine inanan o koşu grubunun acizane bir üyesiyim.

Kitap okumak hayatımın vazgeçilmez bir parçası.Okudukça yenilendiğimi hissedebilmek ve her sayfayı çevirişimde hayata daha farklı gözlerle bakabildiğimi farkedebilmek bana büyük bir mutluluk veriyor.

2006 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü kazanarak Kahramanmaraş’a gitmeyi tercih etmemin hayatımdaki dönüm noktalarından birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kahramanmaraş’ta ikamet ettiğim 4-5 sene içinde,o zamana kadar yapılmamış birçok eksik noktanın olduğunu farkederek,değişime ve gelişime gönül vermiş onlarca arkadaşlarımla birlikte,büyük bir kararlılıkla o bölgelerde ilk adımları atma gayretini gösterdik.Bu süreçte edindiğim tecrübeleri başka bir şekilde edinmenin çok zor olduğunu düşündüğüm için Kahramanmaraş’a gelmeye karar verdiğim için ve sıfırdan bütün bu süreçleri yaşadığım için kendimi çok şanslı sayıyorum.

2007 yılında IEEE KSÜ Öğrenci Topluluğu‘nun kurucu başkanlık görevini üstlendim.IEEE KSÜ Öğrenci Topluluğu’nun,Kahramanmaraş’ta yaptığımız çalışmaların ve projelerin zeminini oluşturması yönüyle çok önemli bir rolü vardı, çoğu adımlarımızı IEEE KSÜ Öğrenci Topluluğu ismiyle projelendirmek suretiyle gerçekleştirdik.

2008 yılında Kahramanmaraş’ın dışına çıkıp bölgesel anlamda çalışmalar yapılmasının gerekliliğinin farkına vararak Kahramanmaraş,Gaziantep,Adana, Mersin,Elazığ,Kayseri,Konya ve Trabzon şehirlerinin yer aldığı IEEE Anadolu Grubu oluşumunun temellerini attık.

IEEE Anadolu Grubu yapısı altında  düşündüğümüz projelerin gün geçtikçe kapsamı büyümeye başlayınca bu çalışmalarımızı üniversiteden mezun olduktan sonra da sürdürebileceğimiz resmi bir yapıya dönüştürerek 2009 Aralık ayında Anadolu Genç Girişimciler Derneği‘ni kurduk.Türkiye’yi ve dünyayı olumlu yönde değiştirecek adımların atılmasına vesile olacak altyapı çalışmalarımız devam etmektedir.

Şu anda Turkcell Teknoloji’de yazılım mühendisi olarak çalışıyorum.Stratejik Planlama Derneği Dış İlişkiler Grubu üyesi ve JCI İstanbul üyesiyim.

Sosyal Medya Hesaplarım:     Twitter       Facebook       LinkedIn